БФ "ФАРМВАРТА" передав чергову гуманітарну допомогу Дніпру

10 листопада очільник Дніпра Борис Філатов взяв участь у передачі медичним закладам міста гуманітарної допомоги  – близько 3 тис. упаковок високовартісних препаратів виробництва міжнародної фармацевтичної компанії «Еббот Лебораторіз», яку надав БФ "ФАРМВАРТА".  Це вже п'ятий за цей рік гуманітарний вантаж, який безкоштовно передають до Дніпра.

Це – препарати для пацієнтів із захворюваннями і розладами органів травлення, а також засоби, що стимулюють імунітет.

«Благодійні фонди та фармацевтичні компанії допомагають нам не тому, що ми просто хороші. Вони допомагають тим, хто хоче працювати і показує результат», – зазначив Борис Філатов. Вартість препаратів складає понад мільйон гривень. У міському департаменті охорони здоров'я населення кажуть: такі транші – суттєва економія для бюджету Дніпра.

Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Юрій Сапа назвав цей гуманітарний вантаж не інакше, як даром. Адже навіть за допомогою державної програми часткового відшкодування вартості дорогих ліків люди іноді просто не можуть дозволити собі деякі препарати. «Ми розуміємо, що без такої підтримки мерії люди навряд чи змогли б придбати такі ліки», – зазначив Юрій Сапа.

Розподіляти отримані препарати між медичними закладами міста будуть за єдиним принципом. Насамперед їх отримуватимуть диспансерні хворі, пацієнти з проблемами шлунково-кишкового тракту, зниженим імунітетом, діти та дорослі з групи соціального ризику, а також бійці АТО.

Зазначимо, що за останні 7 місяців БФ "ФАРМВАРТА" передав місту велику кількість найбільш затребуваних препаратів від таких світових фармацевтичних компаній, як «Гедеон Ріхтер», «Юніфарм», «Люпін Лімітед», «Мега Лайфсайєнсіз» і «Вьорваг Фарма», «Еббот Лебораторіз», «Лаборатуар Теа», «Міллі Хелскер», «Феррер Інтернешнл». Загальна вартість препаратів складає понад 8 млн грн: це понад 36 тис. упаковок лікарських засобів різного типу.

За матеріалами

  • Apt
  • MOZ
  • Ipsn
  • Dsu
  • ВОЗ
Новости фармации и медицины

Новости фармации и медицины

Контакты

  • Адрес: Киев, Пушкинская 21, оф. 1 А
  • Email: redactor@pharmnews.net
  • По вопросам рекламы: adv@pharmnews.net
  • Телефон: 044 338 80 27
2016 © Все права защищены. Все права на статьи и другие материалы принадлежат PharmNews. При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.