В лікарню Кролевця продовжує надходити багатомільйонна допомога від «ФАРМВАРТИ» (відео)

Медичні препарати «Сульбактомакс», «Лактовіт форте», «Ронем», «Орнітокс», «Потентокс», «Мілістан» було передано в якості гуманітарної допомоги Центральній районній лікарні Кролевця Благодійним фондом «ФАРМВАРТА» в рамках Всеукраїнської акції "Весна без хвороб". При передачі ліків був присутній міський голова Кролевця Олександр Бобровицький. Разом з очільником міста лікарі складали план безоплатного розповсюдження ліків серед населення міста, щоб допомога була надана, в першу чергу, малозахищеним верствам населення і надходила прозоро під невсипним оком громадськості.

2017 04 Krolevets 2Благодійна діяльність «ФАРМВАРТИ» в Кролевці є регулярною. Про це зазначив і засновник БФ «ФАРМВАРТА» Денис Шевченко: «Фонд вкотре передав допомогу Кролевцю. Чому ми таку увагу приділяємо невеликому місту, хоча могли б спокійно працювати з обласними центрами? Бо бачимо реальні зміни на краще. За півтора роки Кролевець змінився і діяльність Олександра Бобровицького на посаді міського голови є гарантією того, що ліки будуть використовуватися за цільовим призначенням. БФ «ФАРМВАРТА» працює лише з прогресивними, проєвропейські налаштованими людьми».

2017 04 Krolevets 3Після процедури передачі ліків, представники БФ «ФАРМВАРТА» мали змогу ще раз переконатися в тому, що Кролевець не просто живе, але й розвивається. Хоча проблеми є. Так, в одному із мікрорайонів мешканці не мають змогу придбати медичні препарати недалеко від дому. Денис Шевченко пообіцяв сприяти відкриттю аптеки, щоб у разі необхідності не долати великі відстані в пошуках препаратів.

Зусилля, спрямовані БФ «ФАРМВАРТА» і міським головою О. Бобровицьким на забезпечення захисту здоров’я населення міста може бути прикладом тісної міжсекторальної співпраці для інших міст України.

2017 04 Krolevets 4

  • Apt
  • MOZ
  • Ipsn
  • Dsu
  • ВОЗ
Новости фармации и медицины

Новости фармации и медицины

Контакты

  • Адрес: Киев, Пушкинская 21, оф. 1 А
  • Email: redactor@pharmnews.net
  • По вопросам рекламы: adv@pharmnews.net
  • Телефон: 044 338 80 27
2016 © Все права защищены. Все права на статьи и другие материалы принадлежат PharmNews. При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.