Перемогти рак разом. Життєво необхідна ініціатива «ФАРМВАРТИ»

Медичні препарати вартістю понад 10 000 000 гривень передано онкодиспансерам України.

«Найцінніше, що є у людини – її життя». Ця аксіома не потребує доведення, адже кожен індивід прагне якомога довше продовжити буття на цьому світі. Статистика захворювання на рак в Україні та в світі показує те, що кількість захворювань невпинно зростає. В Україні головними чинниками підвищення рівня захворюваності є куріння тютюну (25% всіх випадків раку у чоловіків і жінок), високе споживання алкоголю (14%), низька фізична активність (14%), ожиріння (21%), інфекційні агенти (вірус папіломи людини і вірус гепатиту В), канцерогени на виробництві, використання твердого палива в домашньому господарстві (3%).

Ситуація ускладнюється і тим, що в країні низький рівень організації роботи з профілактики онкологічних захворювань і відсутні програми популяризації здорового образу життя. 

2017 05 Khmelnits

Низький рівень обізнаності населення з питань ризиків розвитку онкологічних захворювань, необхідності здійснення самообстеження та профілактичного медичного огляду. Погане оснащення онкологічних закладів охорони здоров'я лікувально-діагностичним обладнанням та медичними препаратами.
Врахувавши всі ці фактори Благодійний фонд «ФАРМВАРТА» провів акцію «Переможемо рак разом», яка охопила кілька областей України. 2017 04 27 zhytomirЗасновник «ФАРМВАРТИ» Денис Шевченко зазначив: «Ми зібрали статистику захворювання і проаналізували вартість і ефективність лікування. Ситуація ускладнюється тим, що рак – це майже 200 хвороб, кожна з яких має свої симптоми, методи діагностики та лікування. А ще тотальне зубожіння населення… Сьогодні рак – не вирок. Проте не кожному хворому доступні препарати для тієї ж хіміотерапії. Скільки ми бачимо прохань допомогти дітям в Інтернеті, скільки стоїть скриньок для пожертв в супермаркетах? А це все людські життя. Унікальні долі. Люблячі матері й милі дітки. Мужні чоловіки. І над ними занесено дамоклів меч страшної хвороби. «ФАРМВАРТА» не могла бути осторонь страшної біди».

2017 05 Cherkassy 2Розпочалася акція «Переможемо рак разом» в Білій Церкві, куди були передані препарати для потреб Білоцерківського обласного онкодиспансеру. Далі географія акції поширилася на Київ (зокрема передача відбулася в Національному інституті раку та Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова), Черкаси, Хмельницький, Полонне, Житомир і область. Більше 6 000 упаковок протипухлинних препаратів на суму понад 10 000 000 гривень допоможуть врятувати життя соціально незахищеним громадянам України. При передачі ліків були присутні працівники засобів масової інформації, щоб оперативно повідомляти населення про наявність благодійної допомоги. Інформування населення надзвичайно важливий фактор в роботі БФ «ФАРМВАРТА», адже ціна деяких препаратів, наданих фондом, таких як «Лінпарза», «Карбоплатин», «Цисплатин» є досить високою.

2017 05 bts
Підводячи підсумки акції Денис Шевченко повідомив: «Наша мета – це досягнення прогресу в лікуванні раку. Міжсекторальна співпраця між державними закладами охорони здоров’я, владою та громадськістю є одним із інструментів досягнення такої мети. Наша акція була підтримана народними депутатами Бориславом Розенблатом та Андрієм Мацолою, представниками місцевого самоврядування, ЗМІ. Тож БФ «ФАРМВАРТА» може розраховувати на те, що у пацієнтів онкодиспансерів підвищиться рівень одужання через гарантований рівень онкологічної допомоги. Онкологічна та соціальна допомога буде надана малозахищеним верствам населення і про це дізнаються люди. Адже однією з гарантій успішного лікування раку є обізнаність населення щодо ризиків онкологічних захворювань. Тільки разом ми можемо протистояти цій страшній хворобі. Тож переможемо рак разом!»

Для довідки: БФ «ФАРМВАРТА» є переможцем Національного конкурсу Асоціації благодійників України «Благодійна Україна-2016». в номінації «Благодійність в охороні здоров’я».2017 05 16 inst raka

2017 05 Khmeln onko 

  • Apt
  • MOZ
  • Ipsn
  • Dsu
  • ВОЗ
Новости фармации и медицины

Новости фармации и медицины

Контакты

  • Адрес: Киев, Пушкинская 21, оф. 1 А
  • Email: redactor@pharmnews.net
  • По вопросам рекламы: adv@pharmnews.net
  • Телефон: 044 338 80 27
2016 © Все права защищены. Все права на статьи и другие материалы принадлежат PharmNews. При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.